Teal club – místo, které má vizi…

07.12.2017

Osud tomu zase chtěl, abych se opět jednou přimotala k dobré věci. Ale pěkně po pořádku...

Ráda se vzdělávám, a proto jsem před dvěma lety byla na školení ohledně prodeje. Nejednalo se ale o techniky, které byste využili při podomním prodeji, jak by se na první pohled mohlo zdát. Učili jsme se tzv. prodej 2.0, kdy principy daného opouštějí anonymní navolávání potencionálních klientů a spíše se zaměřujete na získání všemožných dovedností, které jsou v obchodu prospěšné. Bavili jsme se na téma motivace, komunikace, techniky prodeje, utváření vztahu, sebeprezentace a tak dále. Převážně se jednalo o podporu systému WIN WIN, ať už mezi vámi jako zaměstnancem a zaměstnavatelem, či klientem a prodejcem... Zajímavý seminář... :)

Na této akademii jsem potkala Hanku, s kterou jsme si padly do oka. Jelikož pomáhala rozjíždět jeden business, tak já "brouk pytlík, který má na všechno názor" jsem jí ochotně dala zpětnou vazbu na jejich webovky, co se reklamního pohledu týče... Jen bych ráda podotkla, že s věkem jsem přišla na to, že nevyžádané rady jsou snad ty nejhorší, takže bych ráda uvedla, že v tomto případě jsem byla na svůj názor přímo tázána :)

Hanka se mi z ničeho nic před časem ozvala, jak se mám a co dělám... Lepší načasování jsem si ani snad nemohla přát. Zrovna jsem se totiž rozhodovala, zda jít na volnou nohu, či se zase nechat zaměstnat... Už jsem měla rozjetých pár projektů, které naznačovaly, že varianta "A" je správně a Hanka zrovna hledala externího marketingového poradce. Takže pro mě další potencionální spolupráce... Pozvala mě do Teal clubu, abych se na své možné další pracoviště, podívala osobně. A to mi zase jednou spadla brada :)

Teal club je společenský prostor, který je součástí historického Bránického pivovaru. Lahodný mok se zde přestal vařit v roce 2007, takže volné metry čtvereční využívají jiní podnikatelé pro své vlastní záměry. Majitelka Teal clubu a její pravá ruka (rozuměj Hanka) si vzaly do hlavy, že chtějí vytvořit prostor, kde se bude setkávat přítomnost s budoucností. Chtějí tvořit dějiny, obohatit tuto společnost, přispět k něčemu dobrému. Samy již mají založenou jednu vzdělávací společnost věnovanou stravování - opět bohulibá činnost. A teď se rozhodly, že by rády prostory, kde by se jejich a další podobně smýšlející komunity, mohly scházet.

Už přes rok budují Teal club vlastníma rukama, kde se jejich sen o krásném místu stává skutečností. Obě ženy jsou původem interiérové designerky, a obě to dělaly srdcem, takže si sami můžete představit, co z toho asi mohlo vzniknout. Nádherné místo. Nádherné místo, které má atmosféru. Svépomocí vytvořily sál o 60 místech, vlastní kuchyň s jídelnou, kde si sami návštěvníci můžou v klidu udělat kávu, či si ukuchtit něco dobrého na zub. Budou postupně otevírat obchůdek, kde bude možné zakoupit materiály k tématice, která se bude řešit přímo v Teal clubu. Tyto dámy mají o naši matku Zemi velkou starost (a já se jim nedivím) a tímto počinem chtěly mimo jiné vytvořit místo, kde se bude přednášet, promítat, společně vařit a různě debatovat nad aktuální problematikou. Zní to možná bláznivě, ale já jim věřím. Bez vize totiž není mise. A těmto dvěma se již teď podařilo vytvořit něco nádherného a šlechetného...

Odešla jsem z korporátu, protože jsem chtěla dělat věci, co mají větší smysl. Jak jsem uvedla výše, Hanka mě oslovila s nabídkou spolupráce, a po tom, co jsem se seznámila s Teal clubem, bylo nad slunce jasné, že do toho jdu. Přesně to totiž zapadá do mého konceptu a rozpoložení. Teal club je totiž místo s velkou vizí, tvořeno srdcem a já se velmi ráda na tomto projektu budu spolupodílet. Setkává se tam totiž současnost s budoucností...

Tak mně i Teal clubu držte palce, Vaše Rumová víla :)

Instagram: @_rumovavila


Užitečné odkazy:

https://www.tealclub.cz/

https://slusnafirma.cz/

- Teal club patří do projektu Slušných firem - stojí také za prokliknutí... Za mě další palec nahoru :)

https://www.konec-prokrastinace.cz/homepage/

- odkaz kde můžete najít více informací na Akademii Prodej 2.0, o kterém se zmiňuji výše...